Dizi/Film

The Last Of Us Dizisinin Yönetmeni Belli Oldu

Daha önceden Chernobyl dizisinin yönetmeni olarak başarı kazanan, Johan Renck’in HBO’nun yeni oyun uyarlama dizisi The Last Of Us’ın ilk iki bölümünü yönetmesi bekleniyordu ama öyle olmadı. The Hollywood Reporter’ın açıkladığına göre ünlü yönetmenin programının uymaması nedeniyle bu görevi üstlenemediği açıklandı. Ancak filmin yeni yönetmeni de belli oldu.

The Hollywood Reporter’a göre dizinin yönetmenliğini Kantemir Balagov aldı. Balagov sadece yönetmen değil, dizide yazar olarak çalışacak.

The Last Of Us Yeni Yönetmeni - Kantemir Balagov
The Last Of Us Yeni Yönetmeni – Kantemir Balagov

Şimdiye kadar bildiklerimize dayanarak, dizi, oyun serisindeki ilk oyunun zamanında geçiyor. WarnerMedia tarafından yayınlanan bir açıklamada, “Hikaye, modern uygarlığın yok edilmesinden yirmi yıl sonra gerçekleşir. Hayatta kalan Joel, 14 yaşındaki Ellie’yi baskıcı bir karantina bölgesinden kaçırmak için görevlendirilir. Küçük bir iş olarak başlayan bu olay, kısa sürede acımasız ve yürek parçalayıcı bir yolculuğa dönüşüyor, çünkü ikisi de ABD’yi dolaşmak ve hayatta kalmak için birbirlerine güvenmek zorunda.”

Dizinin oyuncu kadrosu ise henüz açıklanmış değil. Hayranlar tarafından her ne kadar değişik isimler ortaya atılsa da şu an kesinleşen hiç bir isim bulunmuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu