The Last of Us Part 3’ün Hikayesinin Ana Hatları Hazır

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Naughty Dog’un yaratıcı direktörü Neil Druckmann, Script Apart podcast’inde The Last of Us serisi ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Druckmann podcast’te, The Last of Us serisinin ikinci oyunundan sonra neler yaşandığını anlatan bir hikaye taslağının yazıldığını ve bunu bir gün oyun olarak görmek istediğini söyledi.

“Ne kadar anlatabileceğimi bilmiyorum. Eş yazarlarımızdan Halley Gross, şu anda yapmayacağımız bir oyunun hikayesinin ana hatlarını içeren bir metin yazdı ve umarım bir gün bu taslak gün ışığını görebilir. Yakında göreceğiz.”
-Neil Druckmann

şeklinde konuşarak The Last of Us Part 3 ile ilgili düşüncelerini ortaya koydu. Druckmann ayrıca stüdyonun, geliştirilecek sıradaki oyun için karar aşamasında olduğunu da ekledi.

“Büyük projelerimizden bir tanesini bitirdikten sonra ilginç ve farklı fikirlere kafa yormak için vaktimiz kalacaktır. Bu fikirler; The Last of Us Part 3, tamamen yeni bir yapım veya dönüp bakmak isteyeceğimiz eski isimleri içerebilir.”
-Neil Druckmann

Bildiğiniz üzere Bloomberg’in raporuyla Naughty Dog’un orijinal The Last of Us’ın PS5 için remake geliştirme çabasında olduğu da tescillenmişti. Remake’in geliştirilmesinde ipler ise serinin son oyununu yapan, yine Naughty Dog’un elinde olacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir