The Last of Us Remake PC ve PS5 için Duyuruldu

Summer Game Fest sunumunda The Last of Us Remake‘i resmi olarak duyurdu. Oyun, Türkçe dublajlı olarak geliyor.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz aylarda, Naughty Dog tarafından geliştirilen ve 2013 yılında piyasaya çıkan The Last of Us’ın yeniden yapımının bu yıl içinde gelebileceğine dair bir sürü sızıntı görmüştük. Nitekim bu sızıntılar doğru çıktı ve PlayStation, bu akşam gerçekleştirilen Summer Game Fest sunumunda The Last of Us Remake‘i resmi olarak duyurdu.

The Last of Us Remake hakkında ne biliyoruz?

Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us Remake, Eylül ayında oyuncularla buluşacak. Ayrıca, PlayStation 5’in yanı sıra PC platformu için de çıkış yapacak.

The Last of Us: Remake, aslına sadık kalarak geliştirildi. Orijinaline sadık olan oyun; iyileştirilmiş grafikler, kontroller ve yeni erişilebilirlik seçenekleri eklenerek modernize edildi. Ayrıca geliştirilmiş efektler, keşif ve dövüş gibi unsurlarla kendinizi hikayenin içinde gibi hissedeceksiniz.

The Last of Us: Remake, Türkçe dublaj ve alt yazı seçeneği ile 2 Eylül 2022 tarihinde Playstation 5 çıkış yapacak. Oyunun PC versiyonun geliştirme süreci ise hala daha devam ediyor, oyun PC için daha ileri bir tarihte çıkış yapacak. Ayrıca oyunun yurtdışı fiyatları da açıklandı, ancak henüz ülkemizde ki fiyatlar bilinmiyor.

Oyunda iki adet paket seçeneği bulunacak. Yurtdışında 69,99$ fiyat etiketine sahip olan ilk paket ana oyuna ek olarak Left Behind isimli prequel DLC’ye de sahip olacak. Yükseltilmiş paketimiz ise ana oyuna ve Left Behind isimli prequel DLC’ye ek olarak, bir metal kutu çizgi roman yeniden baskısı ve ek oyun içi kilitler barındıran Firefly Edition olacak ve 99,99$ fiyat etiketiyle beraber bizlerin karşısına çıkacak. Oyun Türkiye fiyatı ise henüz açıklanmadı, ancak açıklandığı gibi haberimizde güncelleme yapacağız. Bizi takipte kalın…

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir