KONSOLOyun HaberleriPC

The Lord Of The Rings: Gollum İçin Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Eserden 3 karakter de gösterildi.

Nacon Connect etkinliğinde Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen yeni The Lord of The Rings (Yüzüklerin Efendisi) oyununun fragmanı yayınlandı. Gollum olarak oynadığımız The Lord of The Rings: Gollum, Sonbahar 2022‘de çıkış yapacak.

Fragmandan gördüğümüz kadarıyla, atmosferin ve grafiklerin nefes kesici olduğunu söyleyebiliriz. Oynanış kısmı için aynı şeyi söylemek biraz zor. Tabii ki, bu, fragmandaki sürümün daha Pre-Alpha olduğundan kaynaklanabilir. Yapımcı, biz oyunculara temel olarak gizlilik ve parkur karışımı bir oynanış sunuyor.

Ayrıca oyunda yer alacak TLOFTR karakterleri de gösterildi:

  • Mouth of Sauron

The Lord Of The Rings: Gollum - Mouth of Sauron

  • Thranduil

The Lord Of The Rings: Gollum - Thranduil

  • Gandalf

The Lord Of The Rings: Gollum - Gandalf

The Lord Of The Rings: Gollum, Sonbahar 2022‘de Steam, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkışını yapacak.

The Lord Of The Rings: Gollum’ın Tanıtım Bülteninden

Atletik ve çevik, sinsi ve kurnaz. Kaybettiğini bir kez daha avuçlarının arasında tutma arzusuyla yanıp tutuşan Gollum, Yüzüklerin Efendisi™ dünyasındaki büyüleyici karakterlerden biridir.

Kimsenin hayal bile edemeyeceği şeyler görmüş, kimsenin bahsetmeye bile cüret edemeyeceği şeylerden sağ çıkmıştır. Bölünmüş kişiliğinden dolayı Gollum kadar vahşi ve hain olabilirken, Sméagol kadar da arkadaş canlısı ve temkinli olabilir.

The Lord Of The Rings: Gollum

J.R.R. Tolkien’ın hikâyesinde ne kadar hayati rol oynasa da Gollum’un maceralarının çoğu henüz anlatılmadı. Yüzüklerin Efendisi™: Gollum™’da bu hikâyenin keyfine varacaksınız. Kara Kule’deki esaret yıllarından Mirkwood Elfleri’nin yanındaki zamana kadar her şeyi bulacaksın.

Hayatta kalmak ve karşınıza çıkanların üstesinden gelmek için gizlilik, çeviklik ve sinsiliği kullanın. Tehlikeleri aşarken zıplayın ve boğuşun ya da avantajlı noktalara tırmanın.

Gollum bir savaşçı olmasa da, fırsat çıktığında dikkatsiz bir düşmana suikast düzenlemek veya daha yaratıcı ve hain yollarla onu ortadan kaldırmak tam da ona göre bir şey.

Verdiğiniz kararlar ve oynayış şekliniz Gollum’un kişiliğini doğrudan etkileyecek: Gollum ve Sméagol’un oluşturduğu iki taraf arasındaki mücadelede Gollum’un karanlık tarafının mı kontrolü ele alacağını ya da bir zamanlar Sméagol olandan geriye bir umut ışığı kalıp kalmadığını seçmek sizin elinizde. Tek zihin, iki ego. Karar senin!

The Lord Of The Rings: Gollum

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu