The Lord of the Rings MMO Duyuruldu

Amazon Games Orange County tarafından geliştirilen MMO yapım, The Lord of the Rings ve The Hobbit hikayelerini konu alacak.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

J.R.R Tolkien’in en ünlü eseri The Lord of the Rings, çeşitli mecralara ve konulara adapte olmaya devam ediyor. Kitaplardan filmlere ve filmlerden de oyunlara doğru geçiş yapan marka, benimsenen farklı oyun türleriyle de hayranları günden güne şaşırtıyor.

New World’ün geliştiricisi Amazon Games’in üstleneceği The Lord of the Rings MMO, devasa çok oyuncu türünde bir yapım olacak ve konsol ile PC’ye çıkış yapacak.

The Lord of the Rings MMO hakkında ne biliyoruz?

Embracer Group’un sahip olduğu Middle-Earth Enterprises ile anlaşan Amazon Games, Lord of the Rings’in içinde barındırdıklarını bambaşka bir solukla oyun severlerin önüne taşıyacağını belirtti. Amazon Games başkanı Christoph Hartmann ve Embracer Freemode CEO’su Leo Guinchard markadan ve yapılabileceklerden övgüyle bahsettiler.

“İster orijinal IP’ler ister Yüzüklerin Efendisi gibi uzun süredir sevilen oyunlar olsun, oyunculara yüksek kaliteli oyunlar getirmeye kararlıyız. Oyunculara Yüzüklerin Efendisi’ne yeni bir bakış getirmek, ekibimiz için uzun zamandır bir arzu olmuştur ve Middle-Earth Enterprises’ın bu ikonik dünyayı bize emanet etmesinden onur ve minnettarız.

Amazon Games başkanı Christoph Hartmann

MMO türündeki yapım, kalıcı bir Orta-Dünya atmosferini benimserken The Lord of the Rings üçlemesini ve The Hobbit serisini konu alacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir