PC

The Outer Worlds Steam’e Geliyor

The Outer Worlds Steam’e Geliyor 

Obsidian, pek çok oyuncu tarafından bilinen bir çok oyunu ortaya çıkarttı. Fallout: New Vegas, Star Wars Knight of the Old Republic II, South Park: The Stick of Truth bunlar en ünlüleri denebilir. Geçen yıl yayınlanan oyunu The Outer Worlds, stüdyonun en son çıkan olma oyunu özelliğini taşıyor.

Oyun ilk çıktığı zaman Epic Games ve Microsoft mağazasına özel olarak çıkmıştı. Çıkışından bir sene sonra aşağıdaki tweette okuyacağınız gibi oyun Steam içinde yayınlanacak.

Oyun 23 Ekim’de Steam için indirilebilir olacak. The Outer Worlds’ü merak edenler ve almayı düşünenler için biraz bahsedelim. The Outer Worlds birinci şahıs, bilim kurgu, aksiyon-RPG tarzında, açık dünya oyunu. Oyunda galaksinin en uzak ucuna bağlı koloni gemisindeyken kaybolduktan uzun yıllar sonra uyanıyor ve kendinizi Halcyon kolonisini yok etme tehdidi taşıyan bir komplonun ortasında buluyorsunuz. The Outer Worlds, çıktığı zaman iyi derecelendirmelerle birlikte kötü yorumlarda aldı. İyi denilen tarafları oyunun sizi nasıl bir insan olmanız konusunda serbest bırakması, kötü yanı ise ortalama bir karakter olabilmeniz.

Öte yandan, keşke savaşma kısmı biraz oynadıktan sonra tekrara sarıyormuş gibi hissettirmeseydi lakin oyunun ilerleyen zamanlarında pek çok oyuncu gibi siz de farkedeceksiniz ki savaşlar tekrara sarıyor.  Dilerseniz The Outer Worlds’e ait resmî Steam sayfasına bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu