Yeni Gelen Güncelleme İle The Quarry, Çok Oyunculu Olarak Oynanabilir Hale Geldi

Daha önceden geliştirici tarafından verilen söz yerine geldi. The Quarry'ye söylendiği gibi Temmuz ayında çok oyunculu mod eklendi.

Alperen Kağan Şimşek
1 Dk Okuma Süresi
The Quarry

Supermassive Games’in hem eleştirmenler hem de oyuncular tarafından oldukça beğenilen korku macera oyunu The Quarry’nin çok oyunculu modu henüz oyun çıkış yapmadan ertelenmiş ancak Temmuz ayında geleceği açıklanmıştı. Yapımcılar sözlerini tutarak son getirdikleri güncelleme ile oyuna çok oyunculu modu ekledi.

Yayıncı 2K Games, twitterda paylaştığı yazıda The Quarry’nin oyunun 7 kişiye kadar çok oyunculu bir şekilde oynanabilmesini sağlayan Wolfpack Online Multiplayer’ın son güncelleme ile beraber oyuna eklendiğini duyurdu. Ayrıca oyuncular bu son gelen güncelleme ile oyun içi podcast Bizarre Yet Bonafide’ı oyunun istedikleri yerinde dinleyebilecek. Deluxe Edition sahipleri ise karakterlerini 1980 temalı kıyafetlerle özelleştirebilecek.

The Quarry , PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC’ye çıkışını yapmıştı. Supermassive Games’in bir sonraki korku oyunu The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me ise bu sonbaharda çıkışını gerçekleştirecek.

Bu makaleyi paylaş
2 Senedir misteRNOOB çatısı altında kendimce yazılar ve incelemeler yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir