The Sim 4’de Çişinizi Yaparken Dikkat Edin Alev Almayın

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

The Sim 4’de Çişinizi Yaparken Dikkat Edin Alev Almayın

The Sims 4 oyununa gelen güncelleme ile tuvalete gitmek baya tehlikeli hale geldi. Bazı Reddit kullanıcılarının paylaşımlarına göre biraz trajikomik olsa da Sims karakterleri ateş işiyor. Aşağıda Reddit kullanıcısı olan iBooperdooper, resim ile bir paylaşım yaptı. Görüldüğü üzere durum biraz tehlikeli bir hal almış ve bunu yaşayan tek oyuncu da iBooperdooper değil. Başka oyuncular da aynı şeyle karşılaştıklarını söylüyorlar.

thesims4 1

Bu büyük ihtimalle bu bir bug, oyuna gelen yeni bir özellik değil. Oyunun geliştiricisi Maxis, dün “Eco Lifestyle” genişleme paketine hazırlık olarak bir güncelleme yayınladı. Bu güncellemenin içinde ayrıca oyuna yeni gelen itfaiyeciler de tanıtıldı. Neyse ki böyle bir bug ile karşı karşıya kalırsanız itfaiyecilerden yardım istemeyi unutmayın.

His pee is on fire 🔥 from Sims4

Güncelleme ile birlikte gelen tek bug da bu değil. Oyuncular bozulmuş kayıt dosyalarından ve oyunun ilerleme kayıtlarında hatalar oluştuğundan da bahsediyorlar. Zaten 3 Haziran’da gelen bu güncellemenin ne kadar büyük olduğunu düşünürsek bu tarz bugların olması da çok normal.

Yarın ki genişleme paketine gelecek olursak, çevre dostu yaşam tarzı (Eco-Friendly Lifestyle) ve yeni bir Evergreen Harbor dünyası oyuna eklenecek.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir