Bu The Witcher 3 Modu Oyunun Dosyalarında Bulunan ama Kullanılamayan İçeriği Türkçe Deneyimlemenizi Sağlıyor

Bu The Witcher 3 moduyla tekne kullanmanız en azından daha anlamlı olacak.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

REDkit yayınlandığından beri The Witcher 3, daha modder dostu bir oyun oldu diyebiliriz. Oyuncular artık bu yapımda kendi görevlerini, mekanlarını ve hatta karakter animasyonlarını oluşturabiliyor.

Bir modder ise yeni bir şey üretmek yerine olan kaynaklara yöneldi. Böylelikle oyunun dosyalarında bahsi geçen ama çıkış yapmadan önce oyundan kesilmek zorunda kalınan tekne yarışları modu ortaya çıktı.

The Witcher 3 moduyla denizlere açılın

Modder, oyunun dosyalarında tekne yarışlarına ait metin ve ses biçimli dosyalar olduğunu ama geri kalanın en baştan kendileri tarafından yapıldığını belirtiyor. Görünüşe göre bu özellik, oyunun final sürümünde çıkarılmış.

Oyunda şu anda Oxenfurt, Novigrad Harbor, Kaer Trolde ve Faroe’den başlayabileceğiniz dört adet tekne yarışı bulunuyor ama modder ekip, bunun sayısının artacağını ve rastgele rotaların ekleneceğini de söylüyor.

NexusMods’dan ulaşabileceğiniz tekne yarışı moduyla eklenen altyazılar, Türkçe de dahil olmak üzere 17 dilde okunabilirken seslendirmeler ise İngilizce olarak dinlenebiliyor.

ETİKETLER:
Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir