İlginç Haberler

The Witcher 3’ün Bu Oxenfurt Haritasına Bayılacaksınız

Detaycılık on numara beş yıldız.

Reddit kullanıcısı, sadece iki program kullanarak The Witcher 3: Wild Hunt’taki Oxenfurt bölgesinin ortaçağ temalı bir haritasını tasarladı.

The Witcher 3’te ortaçağ temalı Oxenfurt haritası nasıl?

Redanian yönetimi altındaki bu devasa bölge, Novigrad’dan sonra oyunun en büyük ikinci şehri olarak da geçiyor. Hatırlarsanız Act I görev dizisi sırasında Geralt of Rivia, Bloody Baron’a yardım etmek amacıyla bu bölgeye gelmişti. Görevlerin yanında keşfetmeyi seven oyuncuları da yarı yolda bırakmayan bu şehir; kontratlar, çeşitli yan görevler ve toplanabilir eşyalar ile oldukça zaman geçirmeye yardımcı olan bir yerdi. The Hearts of the Stone eklentisinde de yer alan Oxenfurt, hiç şüphesiz bizlerde güzel anılar bırakmıştır.

Oxenfurt

Reddit kullanıcısı Vytiz, The Witcher 3’ün Oxenfurt haritasının ve çevresindeki yerlerin de bir şemasını ortaya çıkarıyor. Hemen alt bir gönderide Redditor, haritayı kendi kişisel table-top oyunu Witcher Tabletop Role-Playing Game için tasarladığını ve Clip Studio Paint ile Photoshop kullandığını açıkladı. Kingdom Come: Deliverance’den esinlenen bu haritada sene ise 1270 olarak seçilmiş. Hayranlar ise şimdiden birilerinin bu haritayı oyuna modlaması için tabiri caizse yalvarıyor. Elbette kullanılsın yani!

Kaynak
Screen Rant

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu