HaberKONSOLMOBİLPC

The Witcher 3 ve The Witcher Monster Slayer Grafikleri Karşılaştırıldı

Mobilde modeller daha iyi...

CD Project RED, geçtiğimiz günlerde mobil cihazlar için The Witcher Monster Slayer adında ki oyununu yayınladı. Cycu1 isimli YouTube kullanıcısı yeni mobil ile efsaneleşmiş The Witcher 3’ü grafik kapsamından karşılaştırdı.

Cycu1, bu video sayesinde iki oyunda da bulunan birçok canavarı grafiksel açıdan karşılaştırıyor. Garip bir biçimde bu mobil oyun The Witcher 3’ün 3D modellerine gerçekten çok daha yakın. Video da belli olduğu gibi aralarında gözle fark edilebilen çok az fark var. Fakat bu karşılaşmaları yapmadan önce oyunların bir tanesinin mobil diğer oyunun ise PC oyunu olduğunu unutmamak gerek. The Witcher 3’te yer alan canavarlar daha fazla poligona ve daha iyi dokulara sahip.

Cycu1, oyun içi görüntüleri yakalamak için Samsung Galaxy S20 Ultra’dan faydalandı. The Witcher 3 ise PC’de 4K çözünürlük, ultra ayarlar ile çalışıyordu ve bu oyunun değiştirilmiş bir versiyonu.

The Witcher Monster Slayer Bizlere Neler Sunuyor

The Witcher Monster Slayer, oyuncuları yeni eğitilmiş bir witcher ustası rolünü üstlendiriyor. Sadece telefona ihtiyaç duyarak karanlık fantezi dünyasına adım atmamıza olanak sağlıyor. Gelişmiş AR özelliklerinin yanı sıra oyuncular konumlarını ve gerçek dünyaki saati kullanıyorlar. Witcher dünyasında yer alan hem eski hemde yeni eklenen 100’den fazla canavarı avlayabilirsiniz.

Kaynak
https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/the-witcher-3-vs-the-witcher-monster-slayer-graphics-comparison-video/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu