The Witcher 3: Wild Hunt’a Diğer Platformlarda Sahipseniz Ücretsiz Şekilde GOG’dan da Temin Edebilirsiniz

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

The Witcher 3: Wild Hunt’a Diğer Platformlarda Sahipseniz Ücretsiz Olarak GOG’dan da Temin Edebilirsiniz

Oyuncular olarak “bedava” oyunları çok severiz. Hele ki bu bedava oyunlar sevilen ve dünya çapında kalitesini ispatlamış oyunlarsa, daha mesut oluruz. Peki GOG’un bizlere bir kıyak geçtiğini söyleyip The Witcher 3: Wild Hunt’u ücretsiz dağıttığını söylesek?

GOG.com, bugün yaptığı bir açıklamayla şayet diğer platformlarda The Witcher 3: Wild Hunt’a sahipseniz GOG’dan da ücretsiz olarak oyunu alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyuna sahip olduğunuz platformdaki hesabınızı GOG Galaxy 2.0’a bağlamak. Hesabınızı bağladıktan sonra otomatikman Galaxy hesabınıza oyunun GOG.com kopyası ücretsiz bir biçimde verilecek. Spesifik olmak gerekirse;

PC: Oyuna; Steam, Epic Games vs. platformlar üzerinden sahipseniz bu platformu GOG Galaxy’e bağlamanız gerekiyor. İlk kez kurulum yaptıktan sonra gerekli yönlendirmeler zaten size gösteriliyor.

Konsol: Eğer oyuna PlayStation veya Xbox üzerinden sahipseniz, aynı şekilde PSN veya Xbox hesaplarınızı GOG Galaxy’e bağlayarak GOG versiyonunu ücretsiz olarak alabilirsiniz.

content 57694

Eğer zaten elinizde mevcut bir GOG versiyonu The Witcher 3: Wild Hunt varsa, o zaman bir hediye kodu verilecek. Bu hediye kodunu da oyunu hediye etmek istediğiniz herhangi bir arkadaşınıza paylaşabilirsiniz. Unutmadan söyleyelim, versiyonu oyunun standart versiyonudur. Platformlarda GOTY (Game of the Year Edition) veya standart sürümlere sahip olmanız bir fark teşkil etmeyecektir.

GOG.com’un bu kıyağı sadece sınırlı bir süre için geçerli. GOG’a göre bu teklif 7 gün içerisinde sona erecektir. (Daha fazla detay bilgi için)

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir