The Witcher 3: Wild Hunt Yeni Nesil Sürümü PEGI Tarafından Derecelendirildi

Anıl Er
Anıl Er
1 Dk Okuma Süresi

CD Projekt RED’in The Witcher 3: Wild Hunt’ı yakında PS5 ve Xbox Series X/S’e gelecek. Gematsu, satış rekorları kıran RPG oyununun Yılın Oyunu Sürümünün (GOTY) PEGI tarafından her iki konsol için de derecelendirildiğini keşfetti ve Twitter hesabından paylaştı. Bu da oyunun yakında piyasaya sürüleceği anlamına geliyor.

Yeni nesil sürüm, daha hızlı yükleme süreleri de dahil olmak üzere çok sayıda “görsel ve teknik iyileştirme” vadediyor. Işın izleme de desteklenecek ve 60 FPS ve/veya 4K çözünürlük modlarının da ekleneceği söyleniyor. Güncelleme, The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition’ın Nintendo Switch port’u üzerinde çalışan Sabre Interactive tarafından geliştiriliyor.

the witcher 3

The Witcher 3: Wild Hunt yeni nesil sürümüne ücretsiz geçiş olacak mı?

Xbox Series X/S ve PS5 sürümleri (yükseltilmiş PC sürümüyle birlikte) bağımsız olarak satın alabiliyorken, Xbox One, PS4 ve PC’deki mevcut sahipler güncellemeyi ücretsiz olarak alacak.  Şirket Cyberpunk 2077 için de yeni nesil yükseltmeler üzerinde çalışıyor ancak bu yıl çıkış yapacağı ile ilgili bir garanti veremediler.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image