The Witcher Dizisinin 3. Sezonunun Çekimleri Başladı

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

2019 yılında ilk sezonuyla lansmanını gerçekleştiren The Witcher dizisinin 3. sezonunun çekilmeye başlandığı resmi olarak duyuruldu. Duyurunun yapıldığı tweet içerisinde aynı zamanda dizi setinin karlı bir manzara içerisinde çekilen bir fotoğrafın da bulunduğuna dair bir paylaşım da yapıldı.

Bunun yanında dizinin bir sonraki çıkacak bölümü hakkında yayıncıları özet mahiyetinde bir metin de paylaştı. Paylaşılan metin şu şekilde: “Kıtanın hükümdarları, büyücüleri ve canavarları onu yakalamak için yarıştığı sırada Geralt, yeni bir araya gelen ailesini onu yok etmekle tehdit edenlere karşı korumaya kararlı bir şekilde Cintra’lı Ciri’yi saklıyor. Ciri’nin sihir eğitiminin kendisine emanet edildiği Yennefer ise onları, kızın kullanılmayan güçleri hakkında daha fazla şey keşfetmeyi umduğu korunan Aretuza kalesine götürür. Fakat bunun yerine, siyasi yozlaşma, kara büyü ve ihanetle dolu bir savaş alanına düştüklerini keşfederler.”

The Witcher Sezon 3’ün Yayın Tarihi Belli Değil

Yapılan bu resmi duyuruyla birlikte Witcher dizisinin hayranları ve takip edenlerinin artık yapabilecekleri tek şey beklemek. Dizinin 3. sezonunun ne zaman yayınlanacağı hakkında elimizde bir bilgi yok. Fakat Şovmen Lauren Schmidt Hissrich kısa süre önce, önümüzdeki sezonun The Witcher evreninin ikinci romanı Andrzej Sapkowski’nin Time of Contempt kitabından uyarlanacağını açıkladı.

Witcher evrenine ait olacak olan başka bir yapım ise bu sene içerisinde ana Witcher dizisindeki olaylardan 1200 sene öncesini konu alan The Witcher: Blood Origin‘i yine aynı şeklide Netflix platformunda göreceğiz. Sophia Brown, Michelle Yeoh ve Laurence O’Fuarain gibi isimlerin de yer aldığı yapımda bizleri neler bekliyor bekleyip göreceğiz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir