The Witcher: Monster Slayer’in Çıkış Tarihi Duyuruldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

CD Projekt’in, Pokemon GO rüzgarından esinlenmiş ve The Witcher evreninde geçen mobil arttırılmış gerçeklik oyunu The Witcher: Monster Slayer, çok yakında çıkışını gerçekleştirecek.

iOS ve Android için tasarlanacak olan The Witcher: Monster Slayer, 21 Temmuz tarihinde gelecek. Niantic’in geliştirdiği ve belli bir süreliğine oldukça viral olan Pokemon’daki gibi oyuncular, yakınlarda gizlenen kana susamış canavarları takip etmek ve avlamak için gelişmiş konum tabanlı özelliğini kullanabilecekler. Geliştirici Spokko ve CD Projekt, uygulamayı bir AR (arttırılmış gerçeklik) RPG olarak tanımlıyor.

The Witcher: Monster Slayer

The Witcher: Monster Slayer, Android için ön kayıta açıldı.

Bugün itibariyle Android kullanıcıları için Google Play Store’da oyuna olan ön kayıtlar da başlamış durumda. Ön kayıt yaptıran kullanıcılar, oyun çıkış yaptığında düşmanları öldürdüğünüzde %10 daha fazla deneyim puanı veren Kaer Morhen Steel Sword’u ücretsiz olarak alabilecek. The Witcher: Monster Slayer’in çıkış tarihi duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bunun yanında 9 Temmuz’da başlayacak olan WitcherCon programına da buradan bakabilirsiniz. Ne yazık ki bu programda The Witcher 4 hakkında herhangi bir şey tanıtılmayacak.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image