THQ Nordic Etkinliğinde Efsanevi Seriler Geri Dönecek

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

THQ Nordic, 10. yıldönümü şerefine bu ay içerisinde bir etkinlik düzenleyecek.

İlk kez yayıncı tarafından dijital olarak gerçekleştirilen etkinlik, 17 Eylül tarihinde TSİ 22.00’da başlayacak ve YouTube, Twitch ve Steam’den canlı yayınlanacak. Etkinliğin moderatörlüğünü, Summer Game Fest’ten de tanıdığımız Geoff Keighley üstlenecek.

THQ Nordic

THQ Nordic Etkinliğinde neler olacak?

THQ Nordic tarafından yapılan bir basın açıklamasına göre altı oyun duyurusu; “oyun severleri zaman ve mekanda bir yolculuğa çıkaracak”. Ayrıca bu etkinlikte, “hayranların yeni bir devam oyunu almak için onlarca yıldır beklediği efsanevi serilerin geri dönüşü” ve “sevilen oyunlar” da burada yer alacak.

2011 yılında Viyana’da Nordic Games olarak kurulan stüdyo, 2013 yılında THQ’nun iflas müzayedelerinden kalan tüm mülkleri satın alarak üç yıl sonra bugünkü adına dönüştü. Günümüzde ise Bugbear Entertainment (Wreckfest), Black Forest Games (Destroy All Humans remake), Gunfire Games (Darksiders III) ve Rainbow Studios (MX vs ATV) gibi toplamda 19 stüdyoyu barındırmaktadır.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir