Titan Quest İçin Sürpriz DLC!

Serhat Uzun
Serhat Uzun
1 Dk Okuma Süresi

Digital Arrow ve THQ Nordic, Titan Quest için beklenmedik bir şekilde dördüncü DLC’yi yayınladı. Ebedi Köz bizi Asya mitolojisindeki yaratıklarla yüzleşeceğimiz Uzak Doğu’ya götürecek.

Titan Quest İçin Sürpriz DLC Eternal Embers

Digital Arrow ve THQ Nordic, herhangi bir duyuru yapmadan, Titan Quest için dördüncü büyük DLC’yi yayınladı. Bu genişleme paketi Eternal Embers diye adlandırılıyor ve Uzak Doğu’ya gitmemizi sağlayacak. Bu genişleme paketinde Jade Emperor, the Ten Suns ve Dragon King of the Four Seas gibi Asya mitolojisinden bilinen yaratıklar ve karakterlerle yüzleşeceğiz.

Şimdilik Eternal Embers sadece Steam‘de mevcut ancak Atlantis DLC’si gibi bu DLC de GOG’a ve konsollara da gelecektir. Eternal Embers DLC’si Steam’de 10 Aralık’a kadar %10 indirimli şekilde 40,50 TL’lik fiyatıyla  bulunuyor.

Peki bu 40,50 TL’yi verdiğinizde bu genişleme paketi size neler sağlıyor? Dört bölüme ayrılmış bir hikaye, yeni bir uzmanlık, 30’dan fazla sıradan düşman tipleri ve bosslar. Aynı zamanda silahlar, kalıntılar ve iksirler dahil olmak üzere daha önce mevcut olmayan birçok ekipman sizleri karşılıyor olacak.

DLC’nin fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image