Titanfall Severler İçin Üzücü Haber

Gurur Gökçay
Gurur Gökçay
2 Dk Okuma Süresi

Oyunun takipçilerinin bildiği üzere sevilen oyun Titanfall için geçtiğimiz aylar bir hayli zor geçmişti. Zira serinin ikinci oyununa gelen hack saldırıları nedeniyle yapımcı firma Respawn’ın başı oldukça ağrımıştı. Şimdi ise Respawn Entertainment, Titanfall 1’in desteğini durdurulduğunu açıklamış durumda.

Titanfall 1 Satıştan Kaldırıldı

Aşağıda yer alan resmi duyuruda da görebileceğiniz üzere, serinin ilk oyunu kademeli olarak satıştan kaldırıldığı bununla birlikte de oyunla alakalı bütün aboneliklerin de iptal edildiği açıklandı. Ancak oyunun 1 Mart 2022 tarihinden itibaren tekrar dijital mağazalarda yerini alması bekleniyor. Oyunu satın alan kişiler üzülmesin zira Mart 2022 tarihinden itibaren ilgili bütün sunucular tekrar eskisi gibi çalışacak ve oyun oynanabilir hale gelecek.

Titanfall 1

Aynı zamanda oyun bildiğiniz üzere çok büyük bir evren üzerine kurulu. Keza Respawn şu ana kadar Apex Legends’da olduğu gibi çoğu oyununda irili ufaklı bu büyük evrenden yararlanmış durumda. Yine yapılan açıklamalardan Titanfall markasının ve evreninin önemini bildiklerini, markayı ve evreni boşlamamak için ellerinden geleni yapacaklarını açıkladılar. Bu yeni bir oyunu mu yoksa olası bir Apex Legends güncellemesini mi işaret ediyor, şu an için bir soru işaretinden ibaret.

Sonuç olarak Mart 2022’ye kadar yapılan Hack saldırları nedeniyle oyuna erişemeyeceğiz. Umarız daha büyük bir sorunla karşılaşılmadan, severleri oyununa kavuşur.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Müzikle uğraşan bir yazar. gururgokcay@misternoob.com / g5buyukgokcay@gmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image