Titanfall’daki Hilelerden Bıkan Bir Oyuncu Apex Legends’ı Hackledi

Sena Tan
Sena Tan
1 Dk Okuma Süresi

Respawn‘ın Titanfall 1 oyunundaki hilelerinden bıkan bir oyuncu protesto etmek ve dikkat çekmek için firmanın aynı evrende geçen battle royale oyunu Apex Legends’ı hackledi.

Hackleme ise şu şekilde ortaya çıktı. Maçtan çıkan veya yeni giriş yapan oyuncular önemli bir mesaj ile karşılaştılar. Bu mesajda ise savetitanfall.com isimli bir web sitesini ziyaret edin yazıyordu.

apexlegendshacklendi

Bu siteye gittiğinizde yazan makale ise şu şekilde; “Titanfall birçok kişi tarafından severek oynanan bir seri. Ancak hackerların yarattığı problemler giderek artıyor. Titanfall topluluğu, üç yıldan fazla bir süredir Respawn’a meseleyi çözmelerini söylüyor. Bugün oyun tamamen oynanamaz olmasına rağmen satılıyor. Konuşmanın zamanı geldi.”

Karşınıza gelen sayfayı kapattığınızda, oyuna girme kısmında oyun modları yazması gerekirken savetitanfall.com yazıyor. Oyun modları sayfasını açtığınızda oyunlar gözükmüyor ve girilmiyor.

m

Ayrıca Respawn, bu duruma sessiz kalmayarak resmi Twitter hesabından konu ile ilgili bir tweet paylaştı;

“Oyuncuların maçlara girmesini engelleyen oynatma listeleri gibi oyunu etkileyen sorunların farkındayız ve aktif olarak araştırıyoruz.”

Bu Respawn’ın Apex Legends tarafında karşılaştığı ilk hacker sorunu değil, daha önce de Ddos saldırısı gibi durumlarla karşılaşmışlardı.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Oyunlarla kafayı bozmuş bir çizer.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image