Titanfall’un 3. Oyunu Gelecek mi? Topluluk Koordinatörü Cevapladı

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

İlk iki oyunu ile oyunseverlerin beğenisini kazanan ve kendine ciddi bir kitle de oluşturan Titanfall için Respawn Entertainment Topluluk Koordinatörü Jason Garza, kendi Youtube kanalından gerçekleştirdiği bir canlı yayın ile oyunun geleceği hakkında merak edilen şeylere cevap verdi.

Titanfall’un 3. Oyunu Geliştiriliyor mu?

Son oyunun üzerinden neredeyse 5 sene geçti ve en çok merak edilen konu Titanfall 3 gelecek mi? İşte bu sorunun cevabını bizlere Garza yayın sırasında verdi. 20 Eylül’de gerçekleştirdiği canlı yayında Garza, stüdyonun birçok farklı oyun üzerinde çalıştığını ve bu yüzden Titanfall 3 için herhangi bir geliştirme planlarının olmadığını söyledi. Bu açıklama da maalesef Titanfall 3 hayali kuran oyun severlerin hayallerini suya düşürmüş oldu.

Titanfall'un 3. Oyunu

Ancak Garza, piyasaya sürülen ilk iki oyunu hala desteklemeye devam ettiklerini ve özellikle Titanfall 2 sunucularındaki spam botları ve hacker saldırıları gibi birçok sorunla boğuştuklarını söyledi.

Her ne kadar Titanfall 3’ün şu an için gelmeyecek olmasına üzülsek de Respawn’ın yeni oyunları bizlerde merak uyandırmıyor değil.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image