Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory Ücretsiz Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft’un 19 Aralık tarihine kadar sürecek 35. yıl kutlamaları devam ediyor. Bu zaman zarfında da şirket oyun severlere hediyeler, ödüller ve indirim kampanyaları sunacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz hafta Assassin’s Creed Chronicles Trilogy oyun paketini ücretsiz olarak sunan Ubisoft, bu sefer de Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory’i ücretsiz yaptı.

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen serinin Mart 2005’de yayınlanan oyunu Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory, PC kullanıcıları için 25 Kasım TSİ 17.00’a kadar ücretsiz ve kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin. Dilerseniz Ubisoft’un sevilen aksiyon serisi Splinter Cell’in bu oyununa, bu bağlantı üzerinden ulaşıp kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory Tanıtım Bülteni

Yıl 2008.
Şehir genelinde kesintiler … borsa sabotajı … ulusal savunma sistemlerinin elektronik olarak ele geçirilmesi … bu bilgi savaşı.

Bu saldırıları önlemek için, operatörler düşman topraklarına derinlemesine sızmalı ve düşman askerlerine her zamankinden daha yakın olan kritik istihbaratları agresif bir şekilde toplamalıdır.

Sen NSA’nın en seçkin gizli operasyon ajanı Sam Fisher’sın. Görevinizi gerçekleştirmek için yakın mesafeden öldürecek, savaş bıçağınızla saldıracak, prototip Land Warrior tüfeğiyle ateş edecek ve ters boyun kırma gibi radikal saldırma teknikleri kullanacaksınız. Ayrıca ekip çalışmasının nihai silah olduğu işbirlikçi çok oyunculu sızma görevlerini de üstlenin. Düşman geliştikçe, siz de gelişmelisiniz.

Sistem Gereksinimleri

  • Desteklenen İşletim Sistemi: Microsoft Windows® 2000/XP
  • İşlemci: Intel Pentium III veya AMD Athlon, 1.4 GHz (Pentium IV veya Athlon 2.2 GHz önerilir)
  • Sistem belleği: 256 MB RAM veya üzeri (512 MB önerilir)
  • Video kartı: 64 MB DirectX 9.0c uyumlu grafik kartı (128 MB önerilir)
  • Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı (EAX 2.0 veya üstü önerilir)
  • DirectX Sürümü: DirectX® sürüm 9.0c veya üstü
  • Hard disk: 4 GB kullanılabilir sabit disk alanı
Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image