Tomb Raider 2 Filmi Hakkında Yeni Bilgiler Verildi

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Hatırlıyorsanız, sene başında Tomb Raider 2 filmi için yeni yönetmen atanmıştı. Misha Green hem yazar, hem de yönetmen olarak görevine devam ediyor ama görünen o ki, filmin yapımı çok yavaş ilerliyor.

Baş rolü üstlenen Alicia Vikander, Collider‘a Tomb Raider 2 filmi hakkında yeni bilgiler verdi. Vikander dediğine göre, senaryo şu anlık yapım aşamasında. Açıkçası, senaryonun hala daha hazır olmamasını göz önünde bulundurursak, filmi daha çok bekleyeceğiz gibi duruyor. Evet, pandemi bu filmi de etkiledi…

“COVID öncesi, evet derdim. Ve şimdi hala bir evet olduğunu düşünüyorum. Yeşil ışık yakılmamış ama senaryo yapım aşamasında ve bence herkes heyecanlı ve ben Lara’yı tekrar ziyaret etmeyi çok isterim.

Bu çok yeni. Gerçek şu ki, dünya yeniden çalışmaya başladığında ve Misha ekipte ve şu anda senaryo üzerinde çalışıyor. Bu yüzden çok yakında bir şeyler okuyacağım için çok heyecanlıyım.”

Lara Croft’un aktrisi Alicia Vikander

İlk filmin başarısının ardından devam filminin gelmesi kaçınılmazdı. 2. film hakkında çok fazla bilgiye sahip olmasak da, Tomb Raider 2, Croft Holdings’in Trinity ile olan ilişkisini konu alacak gibi duruyor. İlk filmi izleyenler sebebini anlayacaktır.

Dediğimiz gibi, film hakkında çok az bilgi var. En azından bugün filmin yapım aşamasında olduğunu duymak güzel oldu!

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image