Toplam Değeri 68 TL Olan İki Oyun Ücretsiz Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

Toplam Değeri 68 TL Olan İki Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games Store’da bu haftanın ücretsiz oyunları toplam değerleri 68 TL olan Offworld Trading Company ve GoNNER oldu.

Oyunları 15 Mart tarihie kadar kütüp hanenize eklemeniz halinde, daimi sahibi olabilirsiniz.

50 TL değerinde ki Offworld Trading Company oyunun Epic Games Store sayfasına ulaşmak için bu bağlantıyı, 18 TL değerinde ki GoNNER oyununun Epic Games Store sayfasına ulaşmak için ise bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Offworld Trading Company

Offworld Trading Company

Bu Oyun Hakkında

Mars’ta koloniler kuruldu. Şimdi Dünya’nın en büyük ticari devleri bu kolonileşmeyi destekleyecek şirketler kurmaya davet edildi. Civilization IV’ün baş tasarımcısı Soren Johnson tarafından geliştirilen bu hızlı ekonomiyle ilgili gerçek zamanlı strateji oyununda pazara hükmetmek için kıyasıya bir mücadele veriliyor.

Servetini Kazanmak için Mars’ta Yatırım Yap

Uzay seyahatinin gerçeğe dönüşmesi ve Dünya’daki ulaşılması kolay kaynakların azalması ile umutlu insanlar servetlerini kazanmak için gözlerini sıradaki hedeflerine; Mars’a diktiler.

Büyük Marslı İşletmeleri’nin Başlangıç Noktasını Keşfedin

Dinamik tek oyunculu macera modunda Mars’taki kolonileşme çabasının kaderini belirle. Birden fazla türde CEO, Mars’ın geleceğine nasıl hükmedecekleri konusu ve bu konudaki motivasyonlarını bulmak için saatlerce keşifler yapıyorlar.

Çok Oyunculu Yeni Maceraları Deneyimle

Sekiz oyuncuya kadar destekleyen sağlam ve heyecan verici çoklu oyuncu moduyla hiçbir oyun birbirinin aynısı olmayacak! Sen ve rakiplerinin seçtiği dört başlangıç şirketine ve biriktirdiğiniz kaynaklara göre piyasalar dalgalanacak.

Rakiplerin Seni Kontrol Etmeden Sen Piyasayı Kontrol Et

Silahların tabanca veya bombalar değil, pazar güçlerin. Kazanmak için çıkaracağın kaynaklar, satacağın ve alacağın mallar, gezegenin heyecan verici yeraltı dünyasıyla etkileşimin ve hangi stokları ne zaman alacağın ile ilgili zorlu kararlar vermelisin.

GoNNER

GoNNER

Öleceksin. Hem de birçok kez. Oyunun tasarımı böyle fakat amaç adaletsizlik yapmak değil. Eninde sonunda GoNNER’a alışacaksın, yani aklını kaçırmana gerek yok. Aklını kaçırsan bile sorun değil, çünkü elimizde bir sürü yedeği var.

GÜNLÜK GÖREVLER! Günde yalnızca bir kez oynanabilir. Seviyeler rastgele oluşturulur ama bu modda herkes aynı dünyada oynar ve aynı ekipmanları kullanır. Her şey gece yarısı sıfırlanır (İsveç saatiyle UTC+1 ve TSİ UTC+3). Liderlik tablosundaki düşmanlarını alt edebilir misin?

PROSEDÜREL OLARAK OLUŞTURMA Oyunu her oynayışında seviyeler farklı olacak ve benzersiz görevler ile fırsatlar sunacak.

AÇILABİLEN ÖZELLİKLER! Her oynayışının başında çeşitli pasif ve aktif yetenekler arasından seçim yapabileceksin; her birini mutlaka dene ve kendine en uygun oyun tarzını bul

GİZLİ ALANLAR! GoNNER dünyasında gizli alanlar bulunuyor ve bu alanlardan elde edeceğin farklı ögeleri her oynayışının başında kullanabilirsin. Bu alanlara nasıl ulaşabileceğini veya bulma kriterlerinin neler olduğunu söylemeyeceğiz. Adı üstünde, gizli alan…

LİDERLİK TABLOLARI! Yaratıkları öldür, kombinasyonlar yap, puan topla ve arkadaşlarına onlardan daha iyi olduğunu göster.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir