Total War: Rome Remastered Duyuruldu

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
3 Dk Okuma Süresi

Yayıncı Sega ve geliştiriciler Creative Assembly ile Feral Interactive, PC, Mac ve Linux için Total War: Rome Remastered’ı duyurdu.

2004 yapımı strateji oyunun iyileştirilmiş görseller ve oynanış mekanikleri hazırlanan remastered versiyonu 29 Nisan’da çıkış yapacak. Ayrıca oyun 175,00 TL’den ön siparişe de açılmış durumda.

4K çözünürlük ve ultra geniş ekran desteği sunacak Total War: Rome Remastered’ın Steam sayfasına dilerseniz bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Total War: Rome Remastered Tanıtım Bülteni

Total War: ROME REMASTERED, ödüllü strateji oyunu serisini tanımlayan mirası yeniden yaşamanızı sağlar. Görsellerde çok sayıda iyileştirmenin yanı sıra oynanışta yapılan iyileştirmelerle 4K olarak yeniden düzenlendi. Gerçek bir klasiği yeniden keşfetme zamanı. Herkesin Roma İmparatorluğu’nu fethetmek için ikinci bir şansı yok.

ROME REMASTERED, Alexander ve Barbarian Invasion DLC’lerinin yanı sıra orijinal ROME: Total War Collection’ın * bir kopyasını, eğer zaten sahip değilseniz içerir.

Geliştirilmiş Görseller: ROME REMASTERED, klasik Roma görsellerini 4K optimizasyonu, ultra geniş ekran ve yerel UHD çözünürlük desteği ile güncel hale getiriyor. Bu görsel yükseltme, yeniden modellenmiş binalar ve nesneler ve toz bulutları ve ısı bulanıklığı gibi ortam efektleri dahil olmak üzere çok sayıda özelliği kapsıyor. Yenilenen harekat haritaları ayrıca yeni yüksek çözünürlüklü modellere sahiptir ve birimler savaş alanında en iyi şekilde görünmeleri için yeniden modellendi ve yeniden yapılandırıldı.

Modern Özellikler: ROME REMASTERED, bir dizi modern özellik ve mevcut mekanikler için iyileştirmeler içerir. Oyun içi kamera, Harekat modunda harita döndürme ve daha geniş yakınlaştırma seviyesi dahil olmak üzere geliştirildi. Diplomasi ve güvenlik gibi oyun mekaniği için ısı haritaları ve yeni simge katmanları eklendi. Battle’da yeni taktik harita, birim ekranları ve menzil işaretçileri size Roma’nın savaş alanları üzerinde daha fazla hakimiyet sağlar.

Gelişmiş Oyun Mekaniği: Oyuncular artık ordularını genişletebilir ve daha önce kilitlenmiş olan 16 ek fraksiyonu deneyimleyebilir ve toplamda 38 oynanabilir grup verir. Total War için bir ilk olarak, artık Windows, macOS ve Linux arasında çapraz platform çok oyunculu modda en sevdiğiniz fraksiyonu arkadaşlarınıza karşı savaşmak için alabilirsiniz. Savaşa yepyeni bir temsilci türü de eklendi; Tüccarlar, gelirinizi artırmak ve hizipinizin ekonomik gücünü savunmak için ticaret bağlantıları oluşturmak, kaynaklara erişmek ve rakipleri satın almak için dünyanın her yerine gönderilebilir.

Yarı Fiyat Teklifi: Roma’nın dönüşünü kutlamak için, Steam’deki orijinal oyuna zaten sahip olan sadık hayranlara bir teklifimiz var. ROME: Total War’a zaten sahipseniz, 31 Mayıs 16:00 PDT’ye kadar yarı fiyatına ROME REMASTERED satın alabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir