PC

Total War Saga: TROY Çıkış Yaptı İlk Güne Özel Ücretsiz… Kaçırmayın!!!

Total War Saga: TROY Çıkış Yaptı İlk Güne Özel Ücretsiz… Kaçırmayın!!!

CREATIVE ASSEMBLY tarafından geliştirilip SEGA tarafından yayınlanacak olan strateji oyunu olan Total War Saga: TROY bugün itibari ile çıkışını gerçekleştirdi. Ayrıca oyunu ilk güne özel kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Yani Total War Saga: TROY oyununu bugün Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyerek daimi sizde olabilir.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Total War Saga: TROY İlk 24 Saat İçinde Epic Games’de Ücretsiz

Bu efsanevi çağda kahramanlar dünyaya ayak basar. Fakat, dünyayı sarsacak bir ihtilaf çıkarmak için tek bir fevri eylem yeterlidir. Gözü pek Troya prensi Paris, güzeller güzeli Helen’i Sparta’daki sarayından kaçırır. Uzaklara yelken açtıklarında, Helen’in kocası Kral Menelaos, hanımına lanet okur. Vefasız hanımını, ne pahasına olursa olsun evine getirecektir!

Büyük surlu Miken’in hükmü geniş lordu Kral Agamemnon, kardeşinin çağrılarını duyar. Dört bir yandan, aralarında çevik ayaklı Aşil ve tatlı dilli Odysseus’un da olduğu Akhealı kahramanlar çağırır. Yunan ordusu, Troya’ya doğru kaçınılmaz savaş ve katliam yapmak üzere yol alır. Zira o muhteşem şehrin önündeki muharebe alanında efsaneler doğacaktır…

Total War Saga serisinin en yenisi olan TROY, Homeros’un İlyada destanından esinlenerek Troya Savaşı zamanına odaklanır ve devirlerden esinlenen özellikleriyle seriye yenilik katar.

Troy, bu destansı ihtilafı Total War’a özgü büyük ve tur tabanlı imparatorluk yönetimi ve harikulade gerçek zamanlı muharebeleriyle hem Yunan hem Troyalı tarafından keşfeder ve mitlerin ve efsanelerin derinlerine inerek bunların ilham alabileceği olayları açığa çıkarır.

Çağının dönüm noktası olan Troya Savaşının etrafındaki olayları, görülmemiş şekilde hayata getiren bu deneyimi yaşayın. Sekiz unutulmaz kahramandan birini seçerek destanınızı yazın. Karakter odaklı, duygu yüklü bir öyküye dalın ve hasımlarınızı alt edin. Tunç Çağı zamanındaki Akdeniz’in bu büyük ve çarpıcı suretini fethederken imparatorluğunuzu, strateji, devlet idaresi, diplomasi ve topyekun savaşla kurun.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
OS

Windows 7/8.1/10 64 Bit

OS

Windows 7/8.1/10 64 Bit

İşlemci

Intel Core 2 Duo 3.0 GHz/Intel i7 8550U 1.80GHz

İşlemci

Intel i5-6600 / Ryzen 5 2600X

BELLEK

4 GB/6 GB

BELLEK

8 GB

DEPOLAMA

26 GB

DEPOLAMA

26 GB

Direct X

VersiYon 11

Direct X

VersiYon 11

GPU

Nvidia GTX 460 1GB/AMD Radeon HD 5770 1 GB/Intel UHD Graphics 620

GPU

Nvidia GTX 970 / AMD Radeon R9 270X 2 GB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu