Oyun Haberleri

Total War: Warhammer’dan Hayranlarına Üzücü Haber Geldi

Geliştiriciler süreci hızlandırıp başka hatalar yapmak istememişler.

Creative Assembly ve SEGA, Total War severlere üzücü bir karar alarak yeni oyunlarının çıkışını biraz daha geç bir tarihe ertelediklerini duyurdu.

Total War: Warhammer 3 neden ertelendi?

Total War serisinin üçüncü oyunu Total War: Warhammer 3, bundan önce 2021’de belirsiz bir tarih olarak gösterilirken şimdi geliştirici ekip, önümüzdeki seneye (2022) kadar oyunun hazır olmayacağını öne sürüyor. Geliştiriciler, yeni çıkış tarihine kadar kalan süreyi oyun hakkında daha fazla bilgi ile doldurmaya söz verdiler. Buna rağmen gecikme için herhangi bir neden belirtilmedi ki bu da bizlere oyunun halen daha cilaya ihtiyacı olduğunu düşündürtüyor.

Warhammer

Gizemli Lands of the East’ten daemonların işgali altında bulunan Realms of Chaos’a kadar uzanan bu dünyada yapacağınız her bir seçim, gerçekliği sarsan çatışmayı şekillendirecek. Oyuncular, Total War üçlemesinin bu destansı oyununda henüz görülmemiş bir ölçekte strateji deneyimini yaşayacaklar. Fantasy Battles’tan ikonik karakter ırk ve sınıflarının yanında oyun severler, görülmemiş çeşitli yaratıklarla savaşabilecek.

Kaynak
GamepressureDSO Gaming

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu