Total War: WARHAMMER III Duyuruldu, Türkçe Altyazı ve Arayüz Desteği İle Geliyor

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
2 Dk Okuma Süresi

SEGA, Total War: WARHAMMER serisinin üçüncü oyununu, sinematik bir trailer ile duyurdu.

Total War: WARHAMMER III, serinin eski oyunlarında göremeyeceğiniz yeni ırklar ve bölgeler sunacak. Daha iyisi verdiğiniz kararlar ile bu bölgelerin ve ırkların kaderini siz belirleyeceksiniz. Ayrıca PC için çıkacak oyunda Türkçe alt yazı ve arayüz desteği de sunulacak.

Oyunun Direktörü Ian Roxburgh;

“En başından beri vizyonumuz, hepimizin sevdiği bu dünyada inanılmaz bir yolculuk serisi oluşturmaktı. Oyuncularımızın ilk iki yapımda başarılı olmasını sağlamlaştıran muazzam desteği, hırsımızı yeni zirvelere çıkardı.”

SEGA oyunu 2021’nin sonlarına doğru çıkarmayı planlıyor. Ancak net tarih ise maalesef ki paylaşılmadı. Steam’de ön sipariş fiyatı ise 345,00 TL. Dilerseniz oyunun Steam sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteni

Total War: WARHAMMER üçlemesinin dehşet verici son oyunu geliyor. Kuvvetlerinizi toplayın ve dünyanın kaderinin belirleneceği, akıl almaz bir dehşet boyutu olan Kaos Diyarı’na adım atın. Ya iblislerinizi fethedin ya da onları komuta edin!

Dünyanın ve onun önemsiz savaşlarının çok ötesinde saf, kötücül büyünün bir boyutu vardır: Kaos Diyarı. Fani zihinler için anlaşılmaz ve korkunç bir yerdir. Güç vaatleri fısıldar ama orayı görmek, onun tarafından baştan çıkarılmak demektir. Ruhunu ona teslim etmek demektir. Ona dönüşmek demektir.

Bağlarını koparmak ve dünyayı şeytani bir yozlaşmaya boğmak isteyen dört Yıkıcı Güç buranın hakimidir. Veba Tanrısı Nurgle, Aşırılık Lordu Slaanesh, Yol Bozan Tzeentch, Kan ve Katliam Tanrısı Khorne.

Dünyalar arasındaki sınırda iki güçlü krallık nöbet tutar: Kislev’in yürekli savaşçıları ve Büyük Cathay İmparatorluğu. Ama her biri kendi sınavlarıyla kuşatılmış durumda. Artık her ikisinin de sınırı geçmek ve ordularını Kaos Diyarı’na göndermek için nedenleri var.

Dünya uçurumun kenarında duruyor. En ufak hareket, dünyayı felakete sürükler.

Ve bunu başarmak için planlar yapan biri var; yüce gücü kullanmaktan başka bir şey istemeyen kadim biri. Ancak başarılı olmak için bir şampiyona ihtiyacı olacak…

Yaklaşan çatışma herkesi yutacak. Ya iblislerinizi fethedin Ya da onları komuta edin.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir