Oyun Haberleri

Total War: WARHAMMER III İçin Yeni Bir Oynanış Öncesi Videosu Yayınlandı

Strateji türünün sevdalılarına müjde!

SEGA ve Creative Assembly, Total War: WARHAMMER III için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Geliştirici ekipler, 13 Mayıs’ta büyük çaplı bir oynanış fragmanı yayınlamak ve oyun mekaniği anonsu yapmak için şimdiden hazırlık yapıyorlar.

Total War: WARHAMMER III’te yapacağınız her seçim, geleceğiniz haline gelen gerçeklik kavramını şekillendirecek. Bu çatışma, Doğu’nun gizemli Topraklarından cinlerin istilasına uğrayan Kaos Alemlerine kadar yayılacak. Oyuncular, Total War: WARHAMMER üçlemesinin bu destansı zirvesinde henüz görülmemiş bir ölçekteki bir strateji oyununu deneyimlemiş olacaklar.

World of Warhammer Fantasy Battles’ın ikonik yeni ırklarını içeren oyunda oyuncular, serinin şimdiye kadar gördüğü çeşitli efsanevi kahramanlar, devasa canavarlar, uçan yaratıklar ve büyülü güçlerle savaşacaklar. Oyuncular ayrıca yeni bir büyük tek kişilik hikayeye de başlayabilecekler. Dahası her ırk, Kaos Diyarı boyunca benzersiz bir yolculuk sunmayı ve dünyanın kaderini belirleyecek ölçekte özel bir oyun sonu vaat ediyor.

Kaynak
DSO Gaming

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu