Transformers Reactivate Sinematik Fragman ile Duyuruldu

Transformers Reactivate uzay gemileriyle dolu bir kıyamet senaryosu ile geliyor. Oyun konsol ve PC platformlarına çıkış gerçekleştirecek.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
1 Dk Okuma Süresi

Oyun dünyasının sevilen etkinliklerinden biri olan ve sayısız yeni duyuruya ev sahipliği yapan The Game Awards, Geoff Keighley’in sunumuyla TSİ 03.30’da başladı. Bir yandan oyunlar çeşitli kategorilerde ödüllerini bulurken bir yandan da yepyeni haberler ve güncellemeler sektörü alevlendirmeye yetiyor.

Transformers serisi oyun sektörüne Bumblebee ile geri dönüş yapacak olabilir. Gösterilen fragman çok detay içermese de gelin bir ele alalım.

Uzaylı Dolu Kıyamet Senaryolu Transformers Reactivate Yolda

Gears 5, Batman Arkham Origins gibi yapımlarda da görev alan Splash Damage Transformers Reactivate’in geliştirici koltuğunda olacak. Firmanın geçmişine bakıldığında ağırlıkla multiplayer yapımlara rastlanıyor. Bu durumdan ötürü oyunumuzun multiplayer olması kuvvetle muhtemel.

Fragmanda en ilgi çekici kısım şüphesiz bir yeniden aktifleştirme sahnesi olarak da nitelendirilebilecek sahneydi. Bu sahne büyük ihtimalle otobot olan Bumblebee’nin perspektifinden verilmekte. Kanıları güçlendiren nokta ise kendisinin sarı sarı gözüken parçaları.

The Game Awards’ta Gösterilen Fragman:

Konsol ve PC’ye çıkması planlanan projenin 2023’te kapalı betasının olacağı da edinilen bilgiler arasında.

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir