Twitch Prime Abonelerine Ücretsiz Oyun Müjdesi

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Twitch Prime Abonelerine 6 Oyun Ücretsiz Oldu

Twitch Prime, abonelerine özel Mayıs ayında 6 oyunu ücretsiz yaptı. Twitch Prime her ay belirli sayıda oyunu ücretsiz şekilde sunar ve Prime aboneleride bu sunulan oyunlardan faydalanır ama Twitch Prime’ın kullanıcılarına sunduğu tek fırsat bu değildir. Hadi biraz Twitch Prime’ı ve fırsatlarını tanıyalım!

images 1

“Twitch Prime nedir?” sorusuyla başlayabiliriz. Twitch Prime, üyelerine her ay oyun içi eşyalar kazanmalarını sağlar. Bunlar, Kıyafet,araç, binek ve benzeri şeyler olabilir.

Öncelikle Blizzard oyunlarında daha fazla hakkın ve içeriğin olduğu belirtilen Prime, sizlere ikinci olarak her ay takip ettiğiniz bir kanala ücretsiz abonelik fırsatı sunuyor. Bu sayede yayınları reklamsız izleyebiliyorsunuz.

Ayrıca Twitch Prime, birçok oyunda da büyük indirimler kazandırabilir. Uzun zamandır takipçisi olduğunuz bir yayıncıya ithaf olarak aylık çok fazla rozetler verilir. Abonelik sistemine sahip olan yayıncılarda da farklı eklentiler mevcut. Sizlerin de birçok yayında rastladığı gibi 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık abonelere ve en sonda da 2 yıllık yani 24 aylık rozet de mevcut. Bu özellik ile gelen en güzel şey yayıncıların bu rozetleri istediği gibi tasarlayabilmesi özgürlüğü.

İşte çokta uzun olmasada birkaç yazı ile Twitch Prime’ı tanıdık şimdi geçelim mayıs ayında ücretsiz olarak sunulan 6 oyuna.

Twitch Prime’ın Abonelerine 1 Mayıs’tan İtibaren Sunduğu Ücretsiz Oyunlar:

Urban Trial Playground

The Little Acre

Avicii Invector

Pankapu

Fractured Mines

Snake Pass

 

Screenshot 20200502 160843 1
“Twitch Prime”

 

Verilen ücretsiz oyunların yanında Mayıs ayının loot seçimleri; Borderlands 3, Legends of Runeterra, Destiny 2, Teamfight Tactics, Apex Legends, Fallout 76, Rainbow Six Siege ve birkaç tane daha oyun için kozmetik ve içerikleri içeriyor.

Twitch Prime denemek isteyen veya daha fazla bilgi almak isteyen linke tıklayarak ulaşabilir.

Herkese iyi oyunlar…
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir