Ubisoft, Gods and Monsters’ın Adını Değiştirebilir

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft, Gods and Monsters’ın Adını Değiştirebilir

Geçtiğimiz günlerde Tayvanlı oyun yaş derecelendirme kuruluşu, Ubisoft tarafından sunulan Immortals: Fenyx Rising adlı bir oyunu derecelendirdi. Firmanın dediklerine göre oyun birçok yönden 2019 yılında duyurulan Ubisoft’un yeni üçüncü şahıs aksiyon oyunu Gods and Monsters’ı andırıyor. Yeni çıkan teoriler ise Immortals: Fenyx Rising’ın aslında Gods and Monsters olduğu yönünde.

Şimdi diyebilirsiniz ne alaka ya da böyle bir şeye gerek var mı? Tüm karmaşıklıkların başı Stadia’nın Orpheus isimli bir oyunu seçeneklerine eklemesiyle başladı. Sonrasında Ubisoft da bu sızıntının aslında Gods and Monsters’a ait bir demo olduğunu kabul etti ama Eurogamer’ın söylediklerine göre oyun bu süre boyunca (Stadia’ya çıkışı Ocak 2020 ve Mart 2020 arası)  oldukça değişmişti. O zamanlardan beri oyunun güncellenip tanıtılacağı söyleniyor. Ayrıca oyunun başkahramanı Fenyx olduğu göz önüne alındığında, oyunun  isminin Immortals: Fenyx Rising olarak değiştirilme ihtimali çokta uzak değil.

Hatırlatmak gerekirse Gods & Monsters (veya Immortals: Fenyx Rising) PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch ve Google Stadia için çıkış yapacak. Oyun aslında bu yılın başlarında piyasaya sürülecekti, ancak Tom Clancy’s The Division 2 ve Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint’in başarısızlığı nedeniyle 2021 yılına ertelendi. Net çıkış tarihi ise maalesef bilinmiyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir