Ubisoft Montpellier Açıklanmayan Bir Yapım Üzerinde Çalışıyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Ubisoft Montpellier’nin güncel iş ilanları, Beyond Good & Evil 2’in yanında başka bir projenin varlığını da gösteriyor.

Ubisoft Montpellier’in LinkedIn gönderisine göre şirket, hem Beyond Good & Evil 2 hem de açıklanmayan bir proje için bir Topluluk Geliştiricisi arıyor. Bu gönderi ile birlikte Ubisoft’un yaklaşık dört senedir üzerinde çalıştığı bir proje de resmen doğrulanmış oldu. 

Ubisoft Montpellier

Ubisoft Montpellier ne üzerinde çalışıyor?

Gönül ister bambaşka yapımlar ancak akla gelen ilk oyun Rayman oluyor. 2013’te Rayman Legends’den başka herhangi bir konsol versiyonu görmediğimiz oyun, belki de bu açıklanmayan projenin temellerinden olabilir zira oyun severlerin çoğunlukla sevdiği Rayman hakkında Ubisoft son zamanlarda oldukça sessiz kalmıştı. Bunun yanında olası bir başka isim de ZombieU olabilir. Zamanında pek fazla satmamış olan oyun, belki de konseptleri tamamen baştan tasarlayacak olabilir. Neler olduğunu bekleyip göreceğiz.

Unutmadan söyleyelim Beyond Good & Evil serisinin ilk oyunu 3 hafta önce NVIDIA’nın GeForce NOW servisine eklendi. Serinin ikinci oyunu gelene kadar ilk oyunu da hatırlamak isterseniz, buyurun lütfen.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image