Ubisoft Yeni Bir Co-op Shooter Oyunu Olan Project U Üzerinde Çalışıyor

Birçok oyuncuyu ezici bir tehdit karşısında bir araya getirmeyi amaçlayan Project U, co-op shooter türünde bir deneyim sunacak.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Ubisoft’un günümüzün popülarite yolundan ilerleyip co-op oyunlar yapmak istediğini biliyoruz. Özellikle geçtiğimiz birkaç ay önce duyurulan online rekabetçi türündeki Project Q bir yana şimdi ise tek harfli isme sahip bir başka yapımla karşı karşıyayız.

Tom Henderson’un belirttiği üzere Ubisoft’un geliştirmekte olduğu yeni oyunu Project U, birçok oyuncunun ezici bir tehdide karşı kazanmak için birleştiği online bir shooter deneyimi vaat edecek.

Project U hakkında ne biliyoruz?

Insider-Gaming’de yaptığı sızıntılarıyla bilinen Tom Henderson’un kaynaklarına göre Project U, bambaşka bir konsept üzerine inşa edilirken oturum tabanlı bir oynanış sunacak.

Kapalı oynanış testlerinin başladığını öne süren Henderson, yakın zamanda PC özel testlerin de Batı Avrupa’da başlayacağını ifade ediyor. Beta testlerine kaydolmak adına bu linke tıklayabilir ve Ubisoft hesabınızla devam edebilirsiniz.

Öte yandan oyunun 60 FPS’te deneyimlenebilmesi için 16 GB RAM ile birlikte Intel Core i7-6700K ya da AMD Ryzen 5 2600 ve GeForce RTX 2060 ya da Radeon RX Vega 64’ye gereksinim duyuluyor.

XDefiant ya da The Division Heartland gibi ücretsiz olup olmayacağı bilinmese de Project U hakkında ileriki aylarda daha çok bilgi edinmeyi umuyoruz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir