Ubisoft, Skull & Bones’u Bir Kez Daha Erteledi

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Ubisoft mali raporlarının incelenmesi sonucunda firma, 2021-2022  yılları içerisinde Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine, Riders Republic ve Division Heartland’ı çıkarmayı planlıyor.

Bir trailer ardından sessizliğe bürünen Skull & Bones ise tekrardan bir erteleme geçirdi. Oyunun güncel çıkış tarihi en erken 2022 sonlarına, 2023 başları.

CFO Frédérick Duguet;  “Ekibin yaratıcı vizyonuna şiddetle inanıyoruz. Oyun için giderek daha iddialı bir hedef verildi. Ubisoft Singapur liderliğindeki üretim son 12 ay içinde iyi ilerliyor ve söz her zamankinden daha iyi olacak. Ek süre, ekibin vizyonunu tam olarak yerine getirmesine imkan verecektir.”

İlk olarak 2017 E3’de gördüğümüz oyun için 2018’de çıkış yapacak denmişti. Sonra bu tarih 2020’ye ertelendi ama yine de oyun yayınlanmadı. Bundan önceki erteleme haberi ise oyunun yeni yönetmeni Elisabeth Pellen tarafından verilmişti. 2021’de bir ihtimal oyunu görebileceğimiz söyleyen Pellen’in tahmini ne yazık ki tutmadı ve oyun tekrardan 2022 sonlarına ertelendi. Umarız bu, oyuna gelen son erteleme haberi olur.

 

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image