Ubisoft, Uplay ve Ubisoft Club’ı Yeni Ubisoft Connect Servisi İle Birleştiriyor

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft, Uplay ve Ubisoft Club’ı Yeni Ubisoft Connect Servisi İle Birleştiriyor 

Ubisoft, Uplay ve Ubisoft Club’ı birleştiren, yeni servisi Ubisoft Connect’i duyurdu. Electronic Arts, bildiğiniz üzere bu yılın başlarında Origin Access ve EA Access’i bir araya getirdi ve yeni servisine de EA Play olarak adlandırdı. Benzer bir durumu da şimdi Ubisoft gerçekleştiriyor.

Watch Dogs: Legion’ın çıkışıyla birlikte 29 Ekim’de tüm platformlardaki tüm Ubisoft oyunları için oyuncu hizmetleri ekosistemi olan Ubisoft Connect ulaşılabilir olacak. Ubisoft Connect ile tüm oyuncuların hangi cihazı kullanırlarsa kullansınlar, oynadıkları oyunlardan keyif almaları ve birbirleriyle bağlantı kurmaları için en iyi ortamı oluşturmayı amaçlayan Ubisoft seçili oyunlarda cross-play ve cross-progression desteğini getirecek. Bunun sonucunda da hem konsol hem de PC oyuncuları birlikte oyun oynayabilecekler. Ayrıca oyundaki ilerlemeniz de Ubisoft Connect tarafından kaydedilecek ve dilediğiniz platformdan kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Sadakat Programı ile Ubisoft Connect’te bir nevi Uplay benzeri bir ödül sistemi de mevcut olacak. Serviste 1000’den fazla ücretsiz ödül mevcut olacak ve en son çıkan oyunlardaki efsanevi silahlar, karakter kıyafetleri, ifadeler ve sarf malzemelerinin kilidini açmak için oyunları oynamanız yeterli olacak. Ubisoft Connect’te seviyeniz her yükseldiğinde ödüller için harcayabileceğiniz Units kazanabileceksiniz. Ayrıca 100 Units topladığınız zaman bunu bir sonraki alışverişinizde %20 indirim olarak kullanabileceksiniz.

Ubisoft Connect’te bir diğer yenilik ise istatistiklerinizi, ilerleme durumunuzu ve performansınızı en güncel şekilde takip edebilecek, hangi platform üzerinde oynuyorsanız oynayın, istatistiklerinizi arkadaşlarınızla karşılaştırabileceksiniz.

Ubisoft’un bu yeni servisi hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir