Üç Oyunun da Remasterlarını İçeren Crysis Remastered Trilogy Duyuruldu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Bir süredir Crytek’in duyurmasını beklediğimiz Crysis 2 Remastered sonunda duyuruldu. Hatta firma cömertçe davranıp sadece Crysis 2 Remastered değil, Crysis 3 Remastered‘ı da duyurdu. Ancak oyunlar tek paket halinde geliyor. Bu iki remaster ile birlikte ilk oyunun remasterını da içeren Crysis Remastered Trilogy bu yıl sonbaharda PC ve konsollar için çıkış yapacak.

3 Crysis oyununu günümüz standartlarına uygunlaştıran paket, biz oyuncuları, Kuzey Koreden, New York’a kadar götürecek. Ayrıca Crysis Remastered Trilogy için fragman da yayınlandı. Dilerseniz aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz…

Ayrıca Proje Lideri Steffen Halbig oyunun duyurusu ile birlikte basın açıklaması da yaptı:

Bu ikonik Crysis oyunlarının yeni nesil bir donanım için yeniden düzenlenmiş tek bir pakette geri döndüğünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Her oyun, hem klasik serimize yeni başlayanlar hem de macerayı yeniden yaşamak isteyen oyuncular için en iyi Crysis deneyimini sunarak günümüz platformlarında güzel görünecek ve oynanacak şekilde geliştirildi.

Steffen Halbig, Proje lideri

Crysis Remastered Trilogy PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve geriye uyumluluk özelliği ile PS5 ve Xbox Series X|S için 2021 sonbaharında çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image