Unreal Engine 5’e Geçiş Yapacak MMORPG Ashes Of Creation’dan İlk Oynanış Videosu Geldi

Ömer Sefa Taşkın
Ömer Sefa Taşkın - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Unreal Engine 5 tam olarak çıkmamış olsa da, onun bu denli güçlü olması oyun stüdyolarının dikkatini çekiyor gibi görünüyor. Çeşitli bağımsız oyun geliştirme ekipleri yeni oyunları için bu motoru kullanmaya başlarken, daha önceden çıkmış oyunlardan bazıları da kendi oyunlarını bu oyun motoruna entegre etmeye çalışıyor.

Bu oyunlardan biri de Intrepid Studios’un 2019 yılında çıkardığı MMORPG oyunu olan Ashes of Creation. Yapımcı firma oyunun internet sitesinde yaptığı açıklama ile oyunlarını Unreal Engine 5‘e entegre ettiklerini duyurdu. Ek olarak da aşağıda bulabileceğiniz erken bir UE5 derlemesinden ilk oynanış videosunu yayınladı.

Ashes of Creation Nasıl Bir Oyun

Ashes of Creation; PvE ve PvP olarak oynayabileceğiniz, açık dünyaya sahip, yüksek fantezi tabanlı ve büyük bir topluluğu bulunan bir MMORPG oyunu. Oyunda oyuncular dünyayı, dinamik görevler, kale kuşatmaları, düğüm sistemi, müzayede evinin çok ötesine geçen bir ekonomi ve oyuncu konutları ile şekillendiriyorlar. Ek olarak, açılışta üretim, yağma ve ticaret sistemleri, karavanlar, birçok görev ve 8 farklı ırk içeriyor. Son olarak oyun, oyuncuların dünyanın herhangi bir yerinde araziler bulmasına ve geliştirmesine izin veriyor.

Bu makaleyi paylaş
Tam zamanlı çamaşır makinesi, yarı zamanlı MisteRNOOB'ta yazar.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir