Unreal Engine 5 The Matrix Awakens Teknoloji Demosu Mağazalardan Kaldırılıyor

The Matrix Awakens teknoloji demosuna halihazırda Xbox veya PlayStation kütüphanenizde sahipseniz, mağazalardan kaldırıldıktan sonra bile tekrar indirebileceksiniz.

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi
The Matrix Awakens

İlk olarak geçen yıl Aralık ayında The Game Awards’ta gösterilen ve Epic Games’in Unreal Engine 5 oyun motorunun gücünü sergileyen The Matrix Awakens teknoloji demosu PlayStation ve Xbox mağazalarından yakında kaldırılıyor.

Henüz demoyu deneyimlemediyseniz az bir süreniz kaldı. Resmi Web sitesinde açıklanan bilgilere göre demo, 9 Temmuz tarihinde hem Xbox, hem de PlayStation Store’dan kaldırılacak. Ancak bu tarihe kadar demoyu kütüphanenize eklemeniz halinde, mağazalardan kaldırıldıktan sonra bile dilediğiniz zaman indirip deneyimleyebileceksiniz.

Unreal Engine 5 The Matrix Awakens Teknoloji Demosu Nedir?

Epic Games ve Gears 5 geliştiricisi The Coalition tarafından hazırlanan demo, 17.000’den fazla yollarda hareket eden simüle edilmiş araçları, her biri milyonlarca poligondan oluşan 7.000’den fazla binayı ve Epic’in yeni insan tasarlama teknolojisi MetaHuman ile tasarlanmış 35.000’den fazla yayayı içinde barındıran Matrix evreninde geçen ücretsiz bir teknoloji demosu. Bu demo sayesinde Unreal Engine 5 oyun motorunun gücünü Matrix’in dünyasında keşfedebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir