Sony, Uncharted Filminden Aksiyonu Bol Bir Uçak Sahnesi Paylaştı

Sahne, Uncharted 3'ün oyuncular tarafından iyi bilinen klasik bir anından ilham alınmış.

Sony, yeni gelecek Uncharted filminden serinin üçüncü oyunu olan Drake’s Deception’s Stowaway bölümünden esinlenilmiş bir sahneyi paylaştı. Uçak Dövüşü sahnesi, kahramanın havada çarpışmaya girerken bir kargo uçağının rampa kapısından fırlatılmasını engellemeye çalışmasını konu alıyor.

Uncharted filmi neyi konu alıyor?

41 milyonun üzerinde kopya satmış PlayStation serisi bir yana Uncharted filmi, genç Nathan Drake’in (Tom Holland) Victor Sullivan (Mark Wahlberg) isimli mentorundan hazine avcılığını öğrenmesini anlatan bir prequel (ön hikaye) içeriyor.

Film yönetmeni Ruben Fleischer (Venom, Zombieland) Ekim ayında oyun geliştiricisi Naughty Dog’un web sitesinde yayınlanan bir blog gönderisinde filmi, hem oyunun sıkı hayranları hem de henüz seriye aşina olmayanlar için yaptığını söyledi. Film, altı aylık bir ertelemeden sonra 18 Şubat 2022’de vizyona girecek.

Öte yandan film, SIE tarafından oluşturulan ve Sony Pictures tarafından desteklenen PlayStation Productions’ın da ilk yapımı olacak. PS Products, orijinal oyunlardan esinlenilmiş film veya televizyon dizileri üzerinde çalışacak. Uncharted yanında The Last of Us HBO TV, live-action Ghost of Tsushima filmi ve Twisted Metal TV serisi de Productions’un çekmeye çalıştığı diğer yapımlar olarak yer alıyor.

Kaynak
VGCPushSquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu