Uncharted’ın Eski Kreatif Direktörü Yeni Bir Marvel Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

İlk üç Uncharted oyununun yazar ve yönetmenliğini yapmış Amy Hennig, yeni bir Marvel oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. Skydance New Media isimli stüdyoda başlatılan süreç, daha önce Electronic Arts’ta çalışmış Julian Beak ile beraber yürütülüyor.

Bu yeni Marvel oyunu neler içeriyor?

Hennig’in yeni projesi halen daha erken geliştirilme aşamasında olduğu için oyunun duyurulmasına bir hayli zaman var diyebiliriz. Herkes gibi biz de oyunun, yeni bir hikaye anlatacak ve tanıdık bir evrene yeni bir bakış açısı sunacak kapsamlı bir hikayesi olan büyük bütçeli bir aksiyon-macera oyunu olduğunu biliyoruz.

marvelskydance

Ek olarak bu iki isim zamanında Star Wars lisanslı iptal edilen Project Ragtag üzerinde de çalışıyorlardı. Dolayısıyla bu oyunda gerçekleşmemiş fikirler de bir nevi hayata geçirilebilir duruyor. Öte yandan hayranlar, yakın zamanda bu marka için duyurulan oyunlarla açlığını biraz olsun dindirebilmiştir umarım.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir