İÇERİKLER

Ünlü Yayıncı Shroud Yayınlarına Nerede Devam Edeceğinin Kararını Verdi

Ünlü Yayıncı Shroud Yayınlarına Nerede Devam Edeceğinin Kararını Verdi

Michael “Shroud” Grzsesiek, en büyük Twitch yayıncılarından birisiydi. Ekim 2019’da Twitch’den Mixer’e geçen Shroud platfrom kapanana kadar canlı yayınlarına oradan devam etti. Dün attığı “Eve Dönüyorum” tweeti ile  de Twitch’e geri döndüğü haberini verdi.

Shroud;

“Twitch’e döndüğümü duyurmaktan ve daha da önemlisi canlı yayınlara geri dönmekten çok mutluyum. Twitch, canlı yayınlara duyduğum tutkuyu başarılı bir kariyere dönüştürebildiğim yer ve tabi ki bunun nedeni  inanılmaz ve sadık hayran kitlesi.”

“Seçenekleri araştırırken, dünya çapındaki en iyi ve en sadık oyun topluluğuyla etkileşim kurmak için Twitch’ten daha iyi bir yer olmadığını fark ettim. Ayrıca, hayranlarımın seveceğini bildiğim yeni logo ile kanalımı yeniden başlatmaktan heyecan duyuyorum.Geri döndüm bebeğim!”

Ayrıca Twitch büyük geri dönüşü doğruladı ve “Shroud’u ve inanılmaz topluluğunu yeniden ağırlamaktan heyecan duyuyoruz”  açıklamasını yaptı.

Henüz yapılan anlaşmanın detaylarını ve tam olarak canlı yayınların ne zaman başlayacağını bilmesek de Shroud’un Twitch’de mor tikini geri aldığını görebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu