Valhalla’nın Yeni Güncellemeleri Her Zamankinden Büyük Olacak

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Ubisoft, son zamanlarda yayınladıkları güncellemelerden pek de memnun olmadıkları için şu andan itibaren, ileride gelecek güncellemeleri biraz daha ağırdan alıp üzerinde daha çok çalışılacak ve bu güncellemeler öncekilerden daha büyük olacak.

Ubisoft, daha önce ertelenen Assassin’s Creed: Valhalla’nın 1.2.1 sürümünün çıkış tarihini onayladı. Güncelleme oyuna 27 Nisan’da geliyor. Ayrıca bununla birlikte Assassin’s Creed Valhalla’nın bundan sonraki yol haritasını özetleyen bir görsel de paylaştı.

AC Valhalla Yol Haritasi

Paylaşılan görselde de görüldüğü üzere 1.2.1 güncellemesinden sonra oyunun ilk genişleme paketi olan Wrath of The Druids 13 Mayıs’da çıkış yapacak. Daha sonra sonbahar sonlarına doğru da sırasıyla 1.2.2 güncellemesi ve ücretsiz oyun modu oyuna eklenecek.

Ubisoft 1.2.1 güncellemesi ile oyunda sürekli şikayet edilen problemleri kısmen çözmeyi planlıyor. Bu problemlerin içinde bazı görevler oluşan buglar, nehir ve göllerdeki balık eksikliği de bulunuyor. Kısmen çözülecek denmesinin sebebi ise bu hatalar çözülürken farklı bozulmalara yol açabileceği düşünülüyor. 

Aynı zamanda firma, oyuncuların karşılaştıkları hataları forumlar üzerinden geri bildirilmesi konusunda ısrarcı. Kapsamlı bir hata ayıklaması Haziran ayında gelecek gibi. Bundan sonra güncellemeler daha yavaş ve az sıklıkta gelecek ama her zamankinden kapsamlı olacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir