Valheim 6 Milyon Oyuncuya Ulaştı ve İlk Büyük Genişleme Paketinden Ekran Görüntüleri Geldi

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Kısa sürede büyük bir başarı yakalayan ve oldukça popüler olan hayatta kalma oyunu Valheim, 6 Milyon oyuncuyu geride bıraktı.

Geliştirci firma Iron Gate ise oyunculara teşekkür etmek için yakında oyuna eklenecek Hearth and Home genişleme paketinden ekran görüntüleri paylaştı.Valheim Ekran Goruntusu 1

İki ekran görüntüsü paylaşılsa da hala fazla bir detaya sahip değiliz. Sadece bu güncellemenin daha karmaşık yapılar yapmaya imkan tanıyacağını, yeni materyaller ekleyeceğini ve geri planda kalmış yemek pişirme, çiftçilik gibi mekanikleri daha iyi hale getireceğini biliyoruz.

Valheim Ekran Goruntusu 2

Ayrıca Iron Gate, bu güncelleme ile oyundaki bugları büyük oranda bitirmek istiyor. Hatta oyuncuların bugları rapor edebileceği bir internet sayfası da açılmış. İsterseniz siz de bu bağlantıyı kullanarak denk geldiğiniz hataları rapor edebilirisiniz.

Güncellemenin çıkış tarihi ise henüz paylaşılmadı. Firma oyunculara en iyi deneyimi sunmak için ellerinden geleni yaptığını, mümkün olan kısa sürede çıkış yapacağını söylüyor.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image