Valheim: Hearth and Home Güncellemesi Yayınlandı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Pandemi zamanında eve kapanan oyuncuları kendine çeken İskandinav temalı indie aksiyon sandbox oyunu Valheim’e ilk büyük güncelleme sonunda geldi.

Valheim güncellemesi neler içeriyor?

Geliştirici Iron Gate Studio, yeni içerikler ve hata düzeltmelerini kapsayan Hearth and Home paketini duyurdu. Kalenizin tam istediğiniz gibi görünmesini sağlayacak yeni yapı parçaları ve onu donatabileceğiniz bir dizi yeni işlevsel eşyanın yanı sıra en son biyom haberlerini almak için haritacılık masası ve trol baskınlarından sonra gevşemek için Viking spa küveti de gelen ögeler arasında. Mobilya, yemek ve savaş sistemlerindeki değişiklikler bir yana ova bölgesinin keşfedilmemiş yerlerine sümüksü yaratıklar ve yerler de eklendi.

Valheim

Valheim’ı yakın zamanda bir kenara koyanlar için Hearth and Home, tekrardan oyuna dalmak ve şöyle bir bakınmak için güzel bir yöntem gibi duruyor. Güncellemenin tam yama notlarına buradan bakabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image