PC

Yeni Valorant Ajanı, Savaş Bileti ve Daha Fazlası Sızdı

Uzun bir sessizliğin ardından, Valorant 2. Kısım ile oyuncuları memnun edecek yeni güncellemeler getirecek. Her zaman olduğu gibi bu seferde, Twitter aracılığıyla yeni çıkacak güncellemelere önceden bakma fırsatını yakaladık.

Öncellikle yeni gelecek Ajan, Yoru’dan bahsedelim.  Karakterin 100 kredi karşılığında alabileceğiniz özelliği, attığınız yöne doğru sahte ayak sesleri yapıp düşmanları kandırmanıza imkan tanıyor. Ayrıca bu özelliği bomba gibi yere kurup istediğiniz zaman uzaktan aktif edebiliyorsunuz.

200 kredi karşılığında satılan özelliği ise flash. Diğer flashlardan farklı olarak Yoru’nun flashlarını kullanmak için herhangi bir duvardan sektirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde flash patlamıyor. Bu flashlardan iki adet satın alabiliyorsunuz.

Her round ücretsiz verilen özellik ise belirlediğiniz noktaya istediğiniz zaman ışınlanmanızı sağlıyor. Round içinde iki kill alırsanız bu özelliği tekrardan kullanabiliyorsunuz.

Gelelim karakterin ultisine. Yoru’nun ultisini kullandığınız zaman tamamen görünmez ve kurşun geçirmez oluyorsunuz. Ultiyi kullanmak için ise 7 ulti puanı toplamanız gerekiyor.

Yeni bölüm ile gelecek Battle Pass’in yanında, oyuna yeni bir arayüz ve skin koleksiyonu ekleniyor. Yukarıdaki videodan detaylıca yeni gelecek skinleri inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu