Valorant’a Gelecek Türk Ajanın Yetenekleri Sızdı

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Ülkemizde oldukça popüler olan rekabetçi FPS oyunu Valorant‘a ne zamandır Türk karakter geleceği konuşuluyor. En son geçtiğimiz günlerde Valorant’ın resmi sitesinden Ajanların Durumu isimli makalede oyuna eklenecek yeni ajan hakkında bilgilerle Türk kahvesi, Türk lokumu ve nazar boncuğunun bulunduğu bir görsel paylaşılmıştı.

Şimdi ise neredeyse Türk olduğuna emin olduğumuz bu ödül avcısı olarak adlandırılan ajan için yeteneklerini gösteren yeni bir görsel sızdırıldı. Poligondan paylaşılmış bu görsel, ajanın tüm yeteneklerini göstermesinin yanı sıra kadın karakter olacağı da belli ediyor.

Valorant Türk Ajan Yetenekleri

Valorant’a Gelecek Türk Ajanın Yetenekleri İse Şöyle:

Sinsi (C)
Gönderdiği hat boyunca hareket eden veya mouse ile kontrol edilen bir yaratık çıkarır. Yaratık iz bulduğu taktirde düşmana doğru hareket edecek ve onu 3 saniye boyunca görünür kılacak. Kullanım ücreti 300 kredi.

Zaptet (Q)
Küre şeklinde kullanılan bu yetenek ateşlendikten sonra 1.5 saniye havada asılı kalıp yere çakılacak. Yere çakıldıktan sonra ise yarı çapı içerisindeki tüm düşmanlara hasar verecek, bağlayacak ve sağır edecek. Kullanım ücreti 200 kredi.

Musallat (E)
Ateşlenen küre 1,5 saniye havada asılı kalacak ve yere çarpacak. Sonrasında ise tekrar havalanarak bir göze dönüşecek. Bu göz düşmanları tespit etmesi halinde 12 saniye boyunca izlerini ortaya çıkartacak ve çeşitli zayıflatmalar uygulayacak. Pasif yetenek olduğundan ücret gerektirmeyecek.

Gece Düşmesi (X)
Ajanın ulti yeteneği Gece Düşmesi karanlık bir sis dalgası gönderecek. Düşmanlar sisle temas etmeleri halinde, takip edilir ve sağır olacaklar. Ayrıca 12 saniye boyunca çürüme etkisi alacaklar.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir