PC

Valorant’a Ölüm Maçı Modu Geliyor

Valorant’a Ölüm Maçı Modu Geliyor

Riot Games’in yeni oyunu Valorant’a ikinci kısım adını verdikleri 1.05 sürümüne güncellemesi ile yeni bir mod olan ölüm maçı geliyor.

Valorant’ta yeni bir heyecan, yeni bir hareketlilik başladı. Bu hareketliliğin nedenlerinden biri “Killjoy” oyuncularla buluştu ve belkide oyuna en önemli ekleme ise yeni bir oyun modu “Deathmatch” yani ölüm maçı eklenecek olması. 

Peki yeni modun amacı ne?

10 kişinin katılacağı bu ölüm maçı modunda, tüm mücadele boyunca kazanmak için 6 dakika içinde 30 frags puanı toplamanız gerekli. Ancak ajanların becerileri bu modda kullanılamıyor, lakin her bir ajan otomatik olarak ağır zırh ile karşılaşmaya başlıyor. Oyun başında dilediğiniz bir silahı satın alabileceğiniz bu modu eğer oynamak istiyorsanız, mod açıldığı zaman elinizi çabuk tutun çünkü henüz beta aşaması ki ölüm maçı modu sınırlı süreli olacak.

Bu modda yeteneklerimizi test etmek için ilk fırsat söylenene göre bugün başlayacak. Ama bu güncelleme bir tek bunlardan oluşmuyor Ajan Raze karekteri biraz daha dengelendi. Bombalara hasar düzenlemesi geldi. Sıralamalar sistemi iyileştirildi, maç bulma geliştirildi. Birçok hata düzeltildi ve uygunsuz davranışları bildirdiğimiz bir oyuncuyu cezalandırma konusunda bilgilendiren e-postalar da dahil olmak üzere oyun kalitesinde bazı küçük iyileştirmeler yapıldı.

Dilerseniz 1.05 yaması ile gelen tüm yenilik ve değişikliklere bu bağlantıdan göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu