VALORANT’ın Yeni Ajanı İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Serhat Uzun
Serhat Uzun
2 Dk Okuma Süresi

VALORANT’ın 4. Bölümü Karmaşa 11 Ocak’ta başlayacak. Bu gelecek bölüm ile beraber de oyuna yeni bir ajan ekleniyor. VALORANT’ın 18. ajanı olacak olan bu karakter içinse VALORANT Youtube kanalında bir tanıtım videosu yayınlandı.

Karakterimizin adı Neon kod adı ise Sprinter (Koşucu), kendisi düellocu bir ajan olacak. Bu da demek oluyor ki bomba kurma alanlarına girmekte kolaylık sağlayacak ajanlardan biri olacak. Tanıtım videosunda karakterin hem dış görünüşünü hem de yeteneklerini görüyoruz.

Valorant’ın Yeni Ajanı Neon’un Yetenek Havuzu:

Neon’un yetenek havuzuna gelecek olursak, henüz videoda gösterilen yeteneklerin hangi tuş atamalarına (Q, E, C, X) denk geldiğine dair kesin bir bilgi yok. Yine de videodan görüldüğü kadarıyla, yeni ajanımızı diğerlerinden ayıracak olan en büyük özellik, kendisinin hızlı bir şekilde koşabilecek olması ve koşmasına ek olarak yerde hızlı bir şekilde de kayabiliyor.

Neon’un bir diğer yeteneği de, KAY/O’nun bombasına benzer, KAY/O’dan farklı olarak aynı Breach’in E yeteneği gibi düştüğü yerin çevresindeki alanı sarsan bir bombası var gibi görünüyor. Yeni ajanımızın başka bir özelliği ise, kendisinin sağı ve soluna yüksek bir duvar açmasını ve bu şekilde akıl oyunları yapmasını sağlayan bir yetenek. Böylece kendisi, hızlı bir şekilde bomba alanlarına girebilirken, aynı zamanda duvarının içinden çıkıp rakiplerini öldürebiliyor. Duvarı aynı zamanda hasar verecekmiş gibi de duruyor ancak videoda buna örnek bir şey görmedik.

Videonun sonlarına doğru da Neon karakterinin vurulduğunu görüyoruz. Ancak anladığımız kadarıyla bu onu öldürmüyor. Neon’un gözleri ve parmakları parlıyor, üstüne üstlük parmağından ateş etmeye başlıyor. Bu da Neon’un muhtemelen ulti yeteneği olacak.

Neon’un yetenekleri resmi olarak açıklanana kadar, ajanın yetenek havuzu ile ilgili bilgilerimiz şimdilik bu kadar. İlerleyen günlerde ajan ile ilgili resmi açıklamalar geldikçe haberlerimizde yer vereceğiz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir