PC

Valorant’ın Yeni Ajanı Killjoy’u Yakından Tanıyalım

Valorant’ın Yeni Ajanı Killjoy’u Yakından Tanıyalım

Dün itibari ile Valorant’ın yeni ajanı Killjoy’u görme fırsatımız oldu. Özelliklerini anlatan makalenin yanı sıra  yeni bir video yayınlandı. Video resmi kaynaklardan gelmese de bir şekilde Youtube, ardından Valorant data madencisi floxay sayesinde Twitter’a yüklendi.

https://twitter.com/floxayyy/status/1287906937590423552?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1287906937590423552%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamer.com%2Fsay-hello-to-killjoy-valorants-next-agent%2F

Valorant’ın Yeni Ajanı Killjoy;

  • Alarmbot (C) – Menzile girmeye cesaret eden düşmanları avlayan bir robot kuşanın ve yere bırakın. Katil robot arkadaşınız hedefine ulaştığında bum düşman gider. Alarmbot sadece hasar vermekle kalmaz, etkilenen hedefleri geçici olarak tüm kaynaklardan çifte hasara karşı savunmasız bırakır.
  • Turret (Q) – Bazı zamanlar robot kökleri dikmek iyi fikirdir. 180 derecelik konisi içinde düşmanlara ateş eden bir taret yerleştirin. Açılan tareti geri çağırmak için teçhizata basılı tutun. Taretimle, bir alanı oldukça iyi tutabilirim, diğerleri bu iş için fazla yer kaplıyor.
  • Nanoswarm (E) – Bunu bir kontrol edin. Bir bomba atın. Yere düştüğü zaman sessiz bekler. Ve sonra nanobotlarınızın düşmana hasar vermesi için bombayı aktive edin. Düşmanın ağlaması buradan duyuldu! Bu numaraya bayılıyorum.
  • Lockdown (Ultimate) – Normalde yaralarınız sarmak için uygun zamanı beklemelisin. Ama bu aleti attığınızda yarıçapı içindeki tüm düşmanları 8 saniyeliğine hareketsiz bırakıyor. Ayrıca evet, ateş edildiğinde kırılıyor.

Riot tarafından yeni ajan için henüz bir tarih verilmese de ilk Battle Pass’in 8 Ağustos’da biteceğini biliniyor. Yani çok uzak bir tarih olamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu