PC

Valorant’ın Yeni Ajanı ve Yeni Haritası Tanıtıldı

Valorant’ın Yeni Ajanı ve Yeni Haritası Tanıtıldı

Riot Games, Twitter üzerinden Valorant 3. kısım ile gelen değişiklikleri duyurdu. 13 Ekim ile Ekim ayının sonuna doğru oyuna yeni bir harita ve yeni bir ajan ekleniyor.

Riot, yeni harita Icebox’ın, daha fazla lokasyon içeren ve gelen geri bildirimlerle geliştirildiğini söyledi.

Riot Games’den Harita Açıklaması:

Nişan becerinizi ve yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bir sonraki konum, kutuplarda bulunan terk edilmiş bir Kingdom araştırma merkezi. Spike’ı yerleştirmek için yoğun kar birikintilerini delerek saldırabilirsiniz. Çelik halatları kullanarak yeni ve tehlikeli yerlere çıkıp Spike’ı koruyabilirsiniz.

Icebox’ta sık gerçekleşen çatışmaları ve keskin nişan almayla oyuna adapte olabilme becerilerini öne çıkaran iki hedef bölgesi bulunuyor.

Yeni ajan Skye tanıtım videosu:

Geçtiğimiz günlerde bir görseli oyuncular ile paylaşılan Skye‘ın yetenekleri ve karakterin hikayesinin en azından bir kısmı Riot Games tarafından paylaşılan video ile oyuncuların beğenisine sunuldu. Sage’den sonra şifacı özelliği olan ikinci ajan olan Skye’ın bir Reddit kullanıcısı tarafından yapılan sızıntılar ile yetenekleri resmi tanıtımdan daha önce açığa çıkmıştı. Riot Games‘in yayınladığı videoda da bu sızıntıları görebiliyoruz.

Skye oyuna ne zaman ekleniyor?

Skye Valorant’a 3. kısım ile direkt gelmeyecek. Skye VALORANT’a 3. kısmın çıkışından 2 hafta sonra yani oyuna bir yama ile sonradan eklenecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu